THE BASIC PRINCIPLES OF دستگاه تصفیه آب

The Basic Principles Of دستگاه تصفیه آب

The Basic Principles Of دستگاه تصفیه آب

Blog Article

در روش اسمز معکوس فیلتراسیون آب به این صورت است که، آب از یک فیلتر غشایی با سوراخ های بسیار ریز (در حد نانو) عبور داده می‌شود. سوراخ های این غشاها تا حدی ریز هستند که فقط مولکول های آب می‌توانند از آن عبور کنند و ذرات بزرگتر از مولکول های آب در این فیلتر به دام افتاده و از آب جدا می‌شوند.

یکی دیگر از نکات منفی استفاده از آب معدنی شرایط نگهداری آن است. همانطور که می‌دانید آب معدنی‌ها در بطری های پلاستیکی عرضه می‌شوند که باید دور از تابش نور مستقیم خورشید نگهداری شوند. اما متاسفانه در بسیاری از فروشگاه ها این موضوع رعایت نمی‌شود.

دستگاه های سرشیری در واقع یک مرحله ای میباشد که تنها با دارا بودن فیلتر پلی پروپیلن رسوبات بزرگی که قابل ته نشین شدن ته لیوان آب باشند را حذف میکند. این دستگاهها عملا کار چندانی برای پاکسازی آب برای آشامیدن انجام نمیدهند و از نقاط ضعف آنها نیز نصب بر سر شیر ظرفشویی است که برای تمام موارد شست و شو، نوشیدن آب و هر گونه استفاده دیگر از شیر ظرفشویی آب از فیلتر عبور میکند به همین جهت سریعا اشباع میشود.

آب تصفیه کن، به طور مستقیم با سلامت بدن انسان در ارتباط است. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید تا توضیحات کامل در رابطه با عملکرد و هر آنچه که یک خریدار تصفیه آب خانگی نیاز است بداند به شما توضیح داده شود.

فیلترهای مبدل یونی به ویژه در نرم کردن آب(حذف سنگ آهک) بسیار خوب هستند. آن‌ها برای جدا کردن اتم‌ها از یک ماده‌ی آلاینده برای ایجاد یون‌ها طراحی شده‌اند. سپس آن‌ها طی فرآیندی این یون‌ها را به دام می‌اندازند و به جای آن برخی از یون‌های مختلف که کمتر مزاحمت ایجاد می‌کنند را more info آزاد می‌کنند.

سرطان، بیماری های قلبی، آسم، ناهنجاری های جنینی و... عواملی هستند که ممکن است بر اثر مصرف کلر موجب ناراحتی افراد شوند.

شرکت تصفیه آسا با بیش از یک دهه سابقه تخصصی، واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در ایران به شمار میرود. در مراکز خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، برندهای بسیار زیاد ایرانی، چینی، تایوانی و… یافت میشوند با سیستم های تصفیه آب خانگی متفاوت و به روش های زیادی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تصفیه مینمایند.

سوپاپ تزریق هوا معمولاً پایین مخزن قرار دارد. به هیچ عنوان آنرا دستکاری نکنید، چراکه کم شدن هوای اطراف دیافراگم می‌تواند باعث افت فشار آب خروجی گردد.

همانطور که میدانید انسان با نوشیدن آب آشامیدنی برخی املاح مفیدی که مورد نیاز بدن نیز هستند را برای بدن خود تأمین میکند.

دفتر مرکزی: تهران - خیابان طالقانی - بین مفتح و بهار - نبش طالبیان - ساختمان ۴۶۳

همان‌طور که می‌دانید، در بهترین دستگاه تصفیه کننده آب، اتصالات بسیاری به‌کار می‌رود.

تصفیه آسا برای این منظور هم خدمات ارزنده ای ارائه نموده که زمان تعویض فیلتر تصفیه آب به شما اطلاع رسانی شده و در اسرع وقت تکنسین های فنی شرکت، دستگاه شما را سرویس مینمایند.

درباره دماتجهیز تماس با ما تخفیف های ویژه مجله دماتجهیز language

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی دارای قطعات بسیاری میباشند که کیفیت آنها میتواند در کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده خروجی تاثیر زیادی داشته باشد همچنین در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل باید دقت نمایید که جنس درجه یک از این قطعات با قطعات تقلبی عوض نشده باشد چون در این صورت در قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی تاثیر خواهد داشت و شما قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی را میپردازید در حالی که دستگاه تقلبی تحویل خواهید گرفت.

Report this page